Olimpiade şi concursuri pe meserii

OLIMPIADE ȘI CONCURSURI PE MESERII

Concursuri pe meserii

An școlar 2019-2020

Calificarea Frizer- coafor- manichiurist-pedichiurist, Faza județeană,

  • Ciocoiu- Petcu Cristina – premiul II,

Concursuri pe meserii

2018-2019

Calificarea Frizer- coafor- manichiurist-pedichiurist, Faza județeană,

  • Butoi Andreea – premiul III şi
  • Timandi Diana- menţiune

Olimpiade școlare

An școlar 2018-2019

Olimpiada de discipline tehnice, specializarea-Protecția mediului, Premiul I –Vințan Răzvan, cls. aXI-a, faza județeană

Olimpiada de Tehnologia Informației și a Comunicațiilor, participare Mureșan Mihai, clasa a IXa , faza județeană

An școlar 2016-2017

 Olimpiade școlare

An școlar 2015-2016

Olimpiade școlare:

  1. Chiriac Alexandra – Premiul I – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară“Tehnologii”, domeniul Protecția mediului, etapa județeană 2016 – prof. coordonatori Cristescu Olimpia, Graure Claudia, Feraru Adela, Oncu Marius, Todor Manuella
  2. Bucșa Adriana – Premiul II – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară“Tehnologii”, domeniul Protecția mediului, etapa județeană 2016 – prof. coordonatori Cristescu Olimpia, Graure Claudia, Feraru Adela, Oncu Marius, Todor Manuella
  3. Aleman Gabi Anton – Premiul II – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2016 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela, Popovici Petru

An școlar 2014-2015

 Olimpiade școlare:

  1. Libiți Adrian – Premiul I – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela;
  2. Aleman Gabi Anton – Premiul II – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela;
  3. Lăscuș Andreea Maria – Premiul III – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela;
  4. Marton Valentin – Mențiune – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela;
  5. Theiss Mihail – Mențiune – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Construcții și Lucrări Publice, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Bucureștean Elena, Chirculescu Monica, Gîscă Angela;
  1. Vișan Romulus Nicolae Premiul II – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, domeniul Electric, Electrotehnic, Electromecanic, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Sima Maria, Cristea Ionela;
  2. Codoba Alexandru Premiul I – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, Domeniul Electronică, automatizări, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Negru Marcel;
  3. Bogdan Alexandra Lenie – Premiul II – Olimpiada Națională a Disciplinelor din Aria Curriculară “Tehnologii”, Domeniul Protecția mediului, etapa județeană 2015 – prof. coordonator Cristescu Olimpia, Pogan Ionela;
  4. Chicu Samuel – Premiul III – Concursul de chimie “Petru Poni” 2015 – prof. coordonator Pogan Ionela;

An şcolar 2013-2014

Olimpiade școlare:

  1. BOGDAN ALEXANDRA LENIE – Premiul al III lea – Concursul de chimie ,,Petru Poni” – etapa judeţeană 2014, prof. Coordonator Pogan Ionela;

 

        

 

 

Vizitatori: 2 Vizitatori: 9422
Traduceți